Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek a kis...

Mik lehetnek ezek a kis gombócok a karban és a combban?

Figyelt kérdés
Egyik családtagomnak vannak ilyen kis gombócok a combjában és karjában, van amelyik már megvan már vagy 10 éve, érintéssel kitapintható... mik lehetnek ezek? súlyos valami? van aki azzal rémisztget hogy volt akinek kivágták az ilyet és valamiféle nem tudom mi okból rákot okozott és pár hónap alatt bele is halt az illető, egy másik rokonnak pedig kivágták, és állítólag ettől lett egy daganat a szíve környékén, mik lehetnek ezek a csomóóók? :((
2011. dec. 27. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

ha semi panaszt nem okoznak, akkor valószínűleg zsírcsomók

no para, ezek a rémisztgetések alaptalanok

de azért meg lehet mutatni orvosnak

2011. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ, hát őszintén megmondva nem hogy para van, hanem pfúú, elsem tom mondani, azt hiszem h nem fáj neki, csak régóta megvan, és az elmúlt időben sok új jött ki ...
2011. dec. 27. 11:08
 3/10 A kérdező kommentje:
amúgy mik lehetnek még esetleg, ha nem zsírcsomók? mi a legrosszabbik alternatíva? :(
2011. dec. 27. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha 10 éve meg van és nem változik akkor én is azt mondom, hogy zsír görcs. Nyirok csomó is lehetne de az nem marad változatlan 10 évig, az folyamatosan nő. Az valóban el rákosodhat. De biztos nem az.
2011. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem a nyirok csomók hónajban és combtőben vannak.
2011. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezek tudtommal nem nőnek, csak az elmúlt időben eléggé megsokasodtak.... úgy gondoljuk a stressz miatt (közeli rokon halála)... ha tudtok még kérlek meséljetek róla, jó lenne mindent megtudni, és köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2011. dec. 27. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol vannak ezek és mennyi? Közvetlen a bőr alatt vagy az izom szövetek között, karon lábon merre?
2011. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A zsír csomók inkább táplálkozással vannak összefüggésben nem a stresszel.
2011. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a karon is, és a combokon is vannak
2011. dec. 27. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is zsírcsomó lehet. El kell menni vele orvoshoz megmutatni. Nekem is van egy kicsi kb 5 mm-es a combomban. Nekem kb 6 éve egy ütéstől jött. Azóta nem nőtt, gondolom nem veszélyes.
2011. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!