Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok sose elaludni?

Miért nem tudok sose elaludni?

Figyelt kérdés
Lefekszem általában 9-10 fele.Kell 1 óra mire el tudok aludni.Ha álmos vagyok 30 perc alatt alszok el.Ha nem akkor 2 óra is kell mire elalszok.Hajnalba mindig felkelek 2-3 óra felé.Kimegyek wc-re és megint nem tudok elaludni.Tudnátok valami ötletet,amihez nem kell gyógyszer?
2011. dec. 27. 19:11
 1/6 anonim válasza:

hát, ha magambol indulok ki...én akkor nem tudok aludni ha nem mozgok eleget....fuss egy kört ...nekem utána jobban megy az alvás :)

a kevésbbé jobb(ezt is magamon tapasztaltam) az a stressz vagy valami hirtelen "trauma" ....ezzel sajna nem tom mit kell kezdeni...nálam 2 honapig volt..aztán jobb lett...és most már minden ok

2011. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Borsmenta, komlótoboz, stb nyugtatóteakeverék. Teljesen együtt érzek Veled, én is szörnyen alszom kb 1. osztályos korom óta. Kb így, mint Te. És én is csak így tudok megmaradni. Néha még ez sem használ csak egy tabi. :-S

Se orvos senki nem foglalkozott evvel a problémával.

23/N

2011. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.válaszoló.szoktam futni,de azse jön be.2válaszoló nekemis 1.óta ilyen rossz.hallottammár hogy tej+méz lefekvés előtt.az beválik vajonM
2011. dec. 27. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
számolni kell 1 bari 2 bari 3........
2011. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát hogyne!Akkor számolhatok kb. 2 millióig . D
2011. dec. 28. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
na látod az már egy komoly nyáj!XD
2011. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!