Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos nagyon rossz alvó...

Sajnos nagyon rossz alvó vagyok, minden neszre képes vagyok felébredni, sőt, míg nincs teljes csend a szobában, addig nem vagyok képes elaludni. Szerintetek lehet -e ez idegrendszeri probléma?

Figyelt kérdés
Füldugó nem nagyon használt (3M-est próbáltam),kicsit tompította a zajokat,de nem volt az igazi. Most vény nélküli altatókért kutatok,mert úgy vagyok vele,hogy ez végülis nem betegség,csak egy rossz tulajdonság.
2011. nov. 9. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen lehet, de a megoldásra is van jó ötletem (tapasztalat alapján): Garantáltan mellékhatás-, és rászokásmentes homeopátiás szer:

[link]

2011. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Én is ilyen vagyok, bár nekem eszembe sem jutott gyógyszert szedni rá. Ameddig anyukám nézi a másik szobában a tv-t én nem alszok. Mozgó járműben nem alszok, még akkor sem, ha az a busz nagyon messze megy. (Görögországi nyaraláskor)

Amúgy nagyon nehezen alszok el, van, amikor több óra!Nagyon irigylem anyukám, barátom, hogy leteszik magukat, és már alszanak is. Én ilyet sosem tudtam produkálni.

Épp a múltkor mondta a barátom, hogy éjjel beszorítottam a falhoz, de azért nem keltett fel, mert akkor nem alszok vissza :)

Szóval olyan éjjeli bagoly szindróma :)).

2011. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!