Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire normális az, ha a...

Mennyire normális az, ha a nővérem 20 évesen még mindig cumizza az ujját? Mitől lehet? Nem csak alvás előtt, nappal is.

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 17:39
 1/9 anonim válasza:
36%
F*szt akar.
2009. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

kend be valamivel amit utal es akkor nem falja tobbet be


vagy hianyzik valami neki onnan

2009. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát eléggé nem normális dolog. Lelki dolog is állhat a háttérben, gyerekkori bajok. Te ismered, szerinted miért csinálhatja? Egyébként minden rendben van vele? boldog, kiegyensúlyozott, vagy szorongó, depressziós? Van-e barátja? Tudsz-e olyan dolgot, ami lelkileg árthatott neki valamikor?
2009. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Ez teljesen normális egy 20 éves lánynál.Pótcselekvés,és talán valami genetikai dolog is állhat a dolog mögött.A lányok,mindig is jobban szerettek cumizni,a fiúk meg nyalni:D
2009. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a választ, az első primitív meg inkább ne írt volna.


Nem túl kiegyensúlyozott (lehet, h tényleg ez a gond), de pasija az van.

2009. máj. 20. 17:56
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, 17:48-asnak köszönöm a normális választ.


Egyébként ti normálisak vagytok, h az ujjszopásról rögtön a f*sszopás jut az eszetekbe? Szerintem ez elég aberrált gondolkodás, ti sem lehettek valami kiegyensúlyozottak.

2009. máj. 20. 17:58
 7/9 anonim válasza:
25%
Mi azok vagyunk! És reálisan gondolkozunk:DD
2009. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Bocs,de egy egészséges fiúnak/férfinek,mi más juthatna eszébe egy ilyen kérdésről?20 éves lány cumizza az ujját?:o

Nem teljesen szokványos,de mindenkinek van valami,rossz,néha idegesítő,egészségre káros szokása,ami nem feltétlenül jelenti azt,hogy kezelésre szorulna.Ideges,vagy egyszerűen így esik neki jól.Lehet az is,annyira megszokta,hogy fel se tűnik már neki,hogy mit csinál.Nyugodj meg, annyira nem veszélyes a dolog,ha pedig zavar,akkor meg szólj neki,hogy hagyja abba!:)

2009. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Én is lány vagyok és 14 évesen hagytam abba az ujjszopást. Teljesen hozzászoktam, nem bírtam ki pl gépezés közben sem, hogy ne szopjam...Már anya hasában kezdőtött a dolog..:D 14 évesen is csak így tudtam elaludni, vagy ha nem szoptam akkor is csak nehezen és reggel fájt is a fejem. Aztán éjjeli fogszabályzót kaptam (nyílván az ujjammal toltam feljebb a fogaimat....) amivel ugye nem lehet ujjat szopni:D Aztán már napközben sem csináltam, mert nem akartam hogy kárbamennyen a fogszabályzó munkája. És azóta már eszembe sem jut az egész! De nem tudom hogy szoktam volna le:S Pedig én elég normális életet élek, csak kicsit vagyok idegeskedő típus.
2009. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!