Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a vesém?! (többi lent)

Nagyon fáj a vesém?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fesém ebből korház is lehet..??:O
2011. dec. 28. 13:12
 1/5 Zsóci* válasza:

Nekem már görcsölt be.(vesehomokom volt) Maga volt a borzalom... Szinte négykézláb mentem el a dokihoz ahol kaptam egy szurit a derekamba. Szerencsére hatott és nem kellett mentőt hívni. Azóta, ha érzem, hogy fájdogál azonnal elkezdek inni rengeteg vizet meg teát és melegítem a derekam! Lehet kapni vesevédő teát patikában, bioboltban ilyenkor jó ha van otthon!


Szóval szerintem pihenj le, igyál rengeteg folyadékot és tartsd melegen a derekad.


Ha nem lesz jobb irány a doki!

2011. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha most fáj a veséd ne kísérletezz, menj orvoshoz ma. Pl nem fáztál fel, hogy vesemedence gyulladásod legyen, stb?

Egyik barátnőmnek elég sokszor van veseköve, első alkalommal bent tartották pár napot, de olyan fájdalmai voltak amivel otthon nem tudtak volna mit kezdeni.

2011. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm mindenkinek.

Nem tudom lehet felvagyok fázva...:S

2011. dec. 28. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A vesehomok/vesekő iszonyatosan fáj. Az elő válaszoló négykézlábas hasonlata nagyon jól leírja a fájdalmat én mellette még zokogtam is. Ha nem fáj ennyire, akkor valószínűleg "csak" vesemedence gyulladás. Mindenképpen jó lenne orvoshoz menni, mert ha gyulladásod van, akkor antibiotikumot kell szedned, ha vesehomokod, akkor tud felírni olyan gyógyszert(én pezsgőtablettát kaptam) ami feloldja a homokot vagy követ és lényegesen hamarabb túl leszel rajta.
2011. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm mindenkiinek hát ma már nem tudunk orvoshoz menni de holnap reggel go az orvos...:S
2011. dec. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!