Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen drog hatása?

Ez milyen drog hatása?

Figyelt kérdés

Fűként szívtuk el. Halálfélelem,zsibbadás,mozgásképtelenság,szivem kiugrott a helyéről,másnap pedig másnaposság érzés,még mindig nem vagyok teljesen józan...

1 cigi volt, 3 emberre.


2011. dec. 28. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Beszélni alig tudtam mint egy agymosott...majd össze okádtam magam,hálisten elaludtam.


Teljesen kiszáradtam,megittam kb 10 liter vizet.

Azt hittem meghalok,összeomlott előttem a világ,úgy kisértek haza,a földön húzva...


Életem első és utolsó ilyen élménye az biztos

2011. dec. 28. 18:19
 2/9 anonim ***** válasza:
juuuuuuuuj ... zsályának becézik de abból bőven elég egyetlen egy slukk és .....pffff
2011. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja én is a "Salvia" -ra gondoltam először. :D De a hatása nem tart sokáig egyébként.
2011. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az normális,hogy 10 kor szívtuk és még mindig rosszul vagyok? Nincs halálfélelmem + ilyesmi,de érzem,hogy dolgozik a szívem,és mintha másnapos lennék...
2011. dec. 28. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
normális.. és szervezettől függ..
2011. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Biztos, hogy nem zsálya volt, ezzel inkább ne hitegessétek a népet. Utána lehet nézni, mennyi a felezési ideje a salvinorinnak (a hatóanyagának), s saját tapasztalatból is mondhatom, 10-15 perc után elmúlik a hatása, ha elszívod. Mellesleg nem is úgy néz ki, mint a fű, nem kell hozzá dohányt keverni, mert akkor meg alig hatna. Én valami szintetikus szarra szavazok!
2011. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintetikus szar elszívva? Szerintem nem.
2011. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ilyet a neten lehetett rendelni régebben, pot pouri néven adták, postán kiküldték, elviekben legális.

hatásai ehhez nagyon hasonlók, főleg ha túlszívod magad. ott is elvileg fűként szívod el, viszont az anyag,amiből van, valami szárított lósz ar, beáztatva szintetikus hatószerbe.

19l

tapasztalat. tényleg van ilyen.

2011. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ez biztosan szintetikus herbál szemét volt

zsályának ehhez semmi köze

fűként füvet szívjál , meg lehet állapítani ránézésre és szaglásra is h mi micsoda

2012. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!