Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a hátam közepén jobb...

Van a hátam közepén jobb oldalt mellmagasságba a bőröm alatt valamilyen csomó, de nemtudom mi az, és ha megnyomom akkor fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sajnos ezekből a szembpontokból eléggé paranoiás vagyok és már a legrosszabb jár az eszembe, segítsetek ha tudtok légyszives.
2011. dec. 28. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy mély pattanás.
2011. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olyan mintha a bőr alatt lenne, és majdnem akkora mint egy 5forintos...
2011. dec. 28. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, nem vagyok orvos.

Ha orvos lennék, akkor azt mondanám gyere el, mert látatlanban nehéz biztosat mondani.

Irány a bőrgyogyó...

2011. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy kullancs, anyukám olyan helyen dolgozott régebben, ahol ilyen szemölcsöket égettek le, és mesélte volt egyszer egy kislány akit bevitt az apukája vagy anyukája, és mikor épp hogy hozzáértek a szemölcshöz, hogy leégessék, hirtelen 6 láb bújt elő a szemölcsből, kiderült hogy az a szemölcs egy kullancs volt :S
2011. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemvalószínü mert nemlátszik szemölcsnek és a kullancsmeg kizárható hisz nemjárok mostanába eggyátalán olyan hejekre ahol lenne meg ahol én lakom itt nemjellemző a kullancs
2011. dec. 28. 20:53
 6/7 Amandaroza válasza:
Szerintem egyszerű izom csomó vagy zsír csomó.Ne nyomogasd,mert azért fáj.Nyugodj meg ,ha növekszik vagy bármi eltérés van akkor elmész a dokihoz,de nem lesz semmi baj.
2011. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg egy bőrgyógyásznak.....
2011. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!