Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A műkörömragasztónak belélegez...

A műkörömragasztónak belélegezve van valami hatása?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát kb mint az aceton vagy a körömlakk, esetleg ablaktisztító... ha szellőztetsz és nem hajolsz közvetlenül bele akkor semmi bajod nem lesz. Utána érdemes a szabadban vagy nyitott ablaknál nagy levegőket venni és kicsit levegőzni ha úgy érzed.

De néha kis mennyiségben semmi problémát nem okoz. Persze nem egészséges, de nem lesz tőle bajod.

2009. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég ronda szaga van, és csíp és nagyon könnyezek tőle, mintha sírnék. Ez baj?
2009. máj. 21. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem inkább kerüld. Nagy bajod nem lesz tőle, de ha ennyire kikészít azért az semmiképpen sem jó.

Nem tudod nyitott ablak mellett használni, vagy erkélyen vagy az udvaron? Esetleg vegyél fel arcmaszkot (respirátort, szerintem festékboltban is kapni ha nincs otthon) esetleg szemüveget. De ennyit készülni, szerintem próbálj másik ragasztót, vagy hagyd az egészet :)

2009. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!