Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Klausztrofóbiásként járógipsz?

Klausztrofóbiásként járógipsz?

Figyelt kérdés
már a gondolattól is megbolondulok, hogy full gipszben lesz a lábam! még van addig pár napom, hogy készüljek fel? volt már valaki hasonló cipőben? eléggé félek.
2011. dec. 30. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ugye, hogy nem lettél klausztrofóbiás a járógipsztől?
2012. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
háát, az elején nagyon szorított, és még nagyon nehéz volt, sokszor le akartam fűrészelni magamról :P most így eltelt több mint 1 hét, már tágult, és belefér 1-2 hurkapálcika, nameg a palacsintaforgató is :D picit a lábam is mozog benne, és "kap levegőt". halál természetes lett, hogy a lábamon van :D egyébként a gipszelő mondta, hogy volt már, aki pánikrohamokkal küszködve ment be az ügyeletre pár nappal később, hogy azonnal szedjék le róla!:D szerencsére én megembereltem magam :D
2012. jan. 12. 23:45
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen, egy hét alatt én is teljesen megszoktam, amikor nekem volt :)

Napközben teljesen normális volt, jártam vele mindenfelé, inkább éjszaka zavart nagyon, hogy nem tudtam az ágyban sehogy normálisan rakni a gipszes lábamat :) Meg utcán eléggé fáztam benne.

Sokáig lesz fent a lábadon?

2012. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ha szerencsém van, akkor már csak 2 hét! ha nincs, akkor sajnos 4 :( majd a kontrollröntgen eldönti :) de iszom a sok kalciumot :)
2012. jan. 13. 17:29
 15/18 A kérdező kommentje:
igen, éjjel nagyon rossz, főleg, hogy hasonalvós vagyok, és így az nem nagyon megy. de összesen 3 nagypárna van az ágyamban, egy a fejem alatt, másik a lábaim között meg alatt :D így oldalt fekve a gipsz nem nyomja a normális lábam. utána meg félálomban nem érdekel ugysem :D
2012. jan. 13. 17:30
 16/18 anonim ***** válasza:

Remélem megúszod a 2 héttel :)


Klausztrofóbiás érzés ellen az is ó tudat, hogy most már valamennyire lötyögős a gipsz rajta, meg hát elöl nyitott is.


Melyik csontod törött el és hogyan hoztad össze? :)


Nekem lábközépcsontom volt eltörve kétszer is, egyszer súlyzó esett rá, egyszer meg úgy kibicsaklott a lábam a papucsból, hogy eltörött. Pedig el sem estem :)))


Jobbulást, kitartást mindenesetre!

2012. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

igen, igen, tökjo, hogy nyitott :D és olyan jo mikor kinyitom az ablakot és érzi a lábam a HIDEGET :D


Nekem a köbcsontom tört el, szóval majdnem ott, ahol Neked. Felestem egy hosszabbítoban, eléggé béna voltam!


Majd szoríts a 2 hétért :P köszi,hogy írtál :)

2012. jan. 14. 19:20
 18/18 anonim ***** válasza:

"Majd szoríts a 2 hétért :P"


Remélem levették a gipszedet 2 hét után!

2012. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!