Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zinnat 500mg-ot ma kihánytam....

HJucus kérdése:

Zinnat 500mg-ot ma kihánytam. Volt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Ma lett felírva a gyógyszer.Fél12-dél körül vettem be az elsőt.Fél 2-kor nagyon erős hányinger jött rám.Én nagyon ritkán hányok,de ma 3szor is sikerült.Fél óránként kellett.Biztos,hogy a gyógyszer miatt volt,mert nem ettem utána semmit és előtte is csak egy sült csirkét minden nélkül.Hányás közben is éreztem a keserű ízt.Volt már valakivel hasonló?!Most este kellene bevennem a következő gyógyszert,de nem merek kockáztatni..Remélem nem lesz azzal baj,hogy nem csinálom végig a kúrát,hiszen kihánytam..
2012. jan. 3. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj, ha holnap visszamész az orvoshoz, és elmondod, hogy egész nap hánytál tőle.

Nyilván nem ok nélkül írták fel, arra kell kapnod egy másik gyógyszer.

A hányás meg lehetett a betegséged miatt is.

2012. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos.... ismerős
2012. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Nem hiszem,hogy a betegségtől van..Holnap vissza megyek a dokihoz,aztán majd megmondja.

Második válaszolónak : Te is Zinattól hánytál,vagy úgy általánosságban az erősebb gyógyszerektől?!

Remélem holnap,ha felír valami szintén erős gyógyszert,azzal nem lesz ilyen gondom..

2012. jan. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!