Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholtól pattanás?

Alkoholtól pattanás?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor sikerült sokat innom..és másnap arra keltem, hogy az államon kb. 25 pattanás feszít. Hát enyhén sokkot kaptam. 1-2x már előfordult velem, hogy az arcomon másnap ilyen piros foltok jelentek meg, de azokat nem lehetett kinyomni.
2012. jan. 4. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott alkoholtól. Mondjuk nem sok, ilyen 2-3...
2012. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Atyafi itt az atya vegyész beszél! Az alkoholtól nem kaphattál pattanást!Ellenben minden italban vannak egyébb szerves anyagok is azoktól igen, pláne ha többféle italt ittál és az abban levő szervesanyagok olyan reakcióbe léptek ami nálad allergiát váltott ki.Ezért bölcs dolog egyféle italt inni.Én pld még délután belekapaszkodtam egy pezsgősüvegbe és kíméletesen fokozatosan magamévá tettem.Természetesen ha egy italt iszol akkor is előfordul hogy pont az okoz allergiát de kisebb az esély.Ha ki is nyomod a pattanást ami gennyes, alkohollal fetőtlenítsd le mert elfertőződhet, és olyan leszel mint ragyás Tóni!
2012. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:D hát igen ittunk mi mindent sajnos.. máskor nem szokásom töményet inni :) inkább csak borozok. marad is így :)


Köszi a válaszokat

2012. jan. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!