Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (horkolás probléma)

Mit tegyek? (horkolás probléma)

Figyelt kérdés
Párom nagyon horkol, füldugóval alszok mellette, de sokszor még így sem tudok aludni. Mit tegyek? Van valami jól bevált módszer horkolás ellen?
2012. jan. 4. 20:07
 1/3 revolver123 válasza:
A patikákban lehet kapni orr tapaszt.Hasznos dolog. Pl.: [link]
2012. jan. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A horkolást nagyon sok minden okozhatja, éppen ezért körültekintően kell eljárni a megoldás tekintetében. Ha valaki nagyon fáradt/kimerült akkor rendszerint horkol. Ez időszakos, így elmúlik. Sok esetben maga a fekhely nem megfelelő, így célszerű azt úgy kialakítani, hogy alváskor a lélegzés akadálymentes legyen. Súlyosabb esetben betegség jele is lehet (nem akarlak megijeszteni), de ha rendszeresen és zavaróan horkol, érdemes lehet orvoshoz fordulni vele. Az orrtapasz, amit előttem írtak használható lehet, de csak akkor, ha az életvitele miatt (kimerítő munka, stb.) horkol valaki.
2012. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tatabike ***** válasza:

Én direkt szóltam az asszonynak, ha már hangosan és egy jó ideje horkolok, ébresszen fel. Mondjuk én általában nagyon ritkán, havonta 1-2 alkalommal horkolok, ha nagyon fáradt vagyok.

Amikor valaki horkol, gyakorlatilag semennyi, vagy csak nagyon kevés oxigén jut az agyba, szóval nem játék. Mindenképpen meg kellene oldanotok ezt a problémát, és nem is az okozott zaj a legfőbb gond.

2012. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!