Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történt egy kis baleset, mit...

Történt egy kis baleset, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este fát aprítottam és véletlen levágtam a nagylábujjam és a mellette lévőt is.Azóta nem fáj meg semmi,csak ha megyek.Na most az lenne a kérdésem,ha hétvégén bemegyek vele az orvoshoz még visszatudják varrni,vagy rögtön oda kellett volna mennem?
2012. jan. 4. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
rakd bele valaki szendvicsébe
2012. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
atyaég...persze hogy azonnal menni kellett volna....ezt már buktad.
2012. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha, biztos vicces kedvedben vagy.
2012. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ember.... Ez akkora kamu szerintem...

Minél előbb menj a dokihoz, mert minél később mész annál tovább bomlik az ujjad!!

Azonnal el kellett volna menj az orvoshoz, és nem nézni tegnap este.

Csak gratulálni tudok hogy nem rohanrál a dokihoz egyből, akkor sokkal nagyobb az esély arra hogy működni is fog, mint most, de azért próbáld meg.

Mondanám hogy idióta vagy, de nem mondom.

2012. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
100%
Tegnap este fát aprítottam és levágtam a péniszem. Szerencsére találtak donort, de észak szudánit, 45 cm és korom fekete. Mit mondjak a babámnak? Szerintetek beveszi?
2012. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!