Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja van a hangomnak?

Mi baja van a hangomnak?

Figyelt kérdés
15 éves múlottam és már kb 1,5 éve sípolós, nyávogós, lányos hangom van. Meddig tart ez? Mit csináljak? Folyamatosan csak röhögnek. Társaságban nem merek megszólalni. Segítség!
2012. jan. 4. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
mutálsz.
2012. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:
Mutálsz, de ez majd elmúlik. Énekelj sokat, persze nem kell nyilvánosság előtt. Minden hiedelemmel ellentétben a toroknak és a hangszálaknak jót tesz, ha valaki a mutálásos időszakában énekel. Nem kell véresre kornyikálni magad, csak lazán, ez olyan a hangszalagoknak, mint egy kellemes torna az izmoknak.
2012. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
en 13 eves vagyok es mutal a hangom de ez nalam nem nagyon eszlelheto.a termeszetes mutalas 2 evig tart.nekem ebben az evben elmulik.rad vonatkozottak ne erotesd a hangod mert elveszitehet vagy nagyon megserted,halkan enekely ne hangosan hogy meg tudjad milyen hangod lesz!!!!!!ezt mondja az enek tanarom ne foglalkosz vele sokat ne akogy hogy mutal a hangod.tarcsd be ezeket jot tesz!!!!
2012. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!