Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan előzhetném meg?

Hogyan előzhetném meg?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vesekövem és vesegyulladásom volt. Kaptam rá antibiotikumot, és rendbe jöttem. Ma viszont az akkori kezdeti tüneteket észlelem magamon. Sokat iszom, emiatt sokat is pisilok, hogy kitisztítsam a veséim. Mi mást tehetnék, hogy ne kelljen újra antibiotikumot szednem, és hogy ne szenvedjek megint?

2012. jan. 4. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A sok ivás jó, de figyelj arra, hogy ne igyál túl sok tejet, mivel annak a kálcium tartalma könnyen le tud rakódni a vesében annál, aki érzékeny rá. Ásványvízből is az alacsony kálcium tartalmút igyad. Fogyassz inkább teát, mert annak enyhe vízhajtó hatása van.

Havonta 1-2 napig igyál paradicsomlevet, mert az is vízhajtó hatású és az is segít átmosni a vesét.

2012. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A vesevédő tea használ?
2012. jan. 5. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam, de elképzelhető. Máj és gyomortea viszont nagyon jól működik, úgyhogy van rá esély.
2012. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!