Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feljött a gyomorsavam és...

Feljött a gyomorsavam és kimarta a torkomat?

Figyelt kérdés

még vagy 1 hete gondolom túl hirtelen ugrottam az ágyra vagy nem tom,és azt hittem,oda h....ok és fura volt,mert ilyen maró érzés volt


akkor meglepődtem picit,de gondoltam,biztos elmúlik holnapra


erre másnap arra keltem fel,hogy fáj a torkom,mint az állat,nyelni alig bírtam,nagyon rossz volt


és azóta folyton be vagyok rekedve,NAGYON fáj a torkom,és mindig köhögök


lehetséges,hogy feljött a gyomorsavam és az marta i a torkomat és most ezért vannak ezek?


14l


2012. jan. 5. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

ha feljött ilyen maró, csípő folyadék, akkor az gyomorsav lehetett. Lehetséges hogy felmarta a torkodat, de az is lehet hogy ettől független benyeltél egy kis torokfájós vírust.

Ha mégis a sav okozta, ne egyél sok húst, kávét tejet, tésztás kajákat, helyette sok gyümölcs, zöldség, joghurt, kefír, az megköti a savat és lúgosít.

2012. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)

mondjuk ezt jó tudni,én hülye meg egyébként is olyan húst hússal evő fajta vagyok szóval..:S

2012. jan. 6. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!