Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mely antidepresszánsok szedése...

Mely antidepresszánsok szedése kizáró tényező a véradásból?

Figyelt kérdés

Azon kívül még FONTOS: Mennyi idő kell elteljen az antidepresszáns szedése, és az első véradás között?


A keretsztori: adott egy barátom, aki lány. Időnként (tehát nem rendszeresen) antidepresszánst szed (Frontin alap). Szeretném "rávenni", hogy jöjjön el velem váradásra (mert szerintem jót tesz neki már maga a jelenlét puszta ténye is), DE nem akarom, hogy ott helyben zárják ki a véradásból. Azt pedig pláne nem, hogy valakinek baja essen az antidepresszáns miatt.


KÉREM, HOGY AZ A VÁLASZOLÓ, AKI ESETLEG VÉRADÓBAN DOLGOZIK, JELÖLJE EZT A TÉNYT A VÁLASZÁBAN!


2012. jan. 8. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy igen, kizáró ok. Vérnyomáscsökkentőt szedek (10 mg/nap, Betaloc), és úgy tudom, hogy az utolsó szem gyógyszer, amit bevettél, 3 hónap után ürül ki a szervezetedből.
2012. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!