Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megállítható a Medroltl...

Megállítható a Medroltl kialakult erős hajhullásom?

Figyelt kérdés
8 hónapja szedem nagy mennyiségben a gyógyszert . Kipróbáltam 1 bió terméket az ilzsu nevű készítményt . Ill Oliva olajas pakolást . Nem mondom , hogy nem csökkent a haj hullásom , de még így is a normálnál jóval nagyobb mértékben hullik . Valaki tud valami okos ötletet ? Szeretném olyan emberek válaszát aki hasonló cipőbe járt már . MI az ami segít ???
2012. jan. 8. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
meddig kell szedned a medrolt? nem lehet lecserélni más gyógyszerre?
2012. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem . Talán 1- 1.5 hónapig szedem még .
2012. jan. 9. 00:03
 3/5 anonim válasza:

Szia sorstársam! Én is Medrolt szedek Boeck Sarcoidosis betegségemre 3 hónapja. Eddig nem tapastaltam, de most én is azt látom, hogy nem normális mennyiségű hajam jön ki reggelente, mikor fésülöm. Próbáld ki a HairClinic kapszulát, vagy a Revalid kapszulát, vagy hajtonikot.

Én biztos el fogom kezdeni, mert nemhogy híztam, az államon kiütések jöttek, és már azt érzem, hogy kipuffanok mint egy lufi, még a hajam is kevesebb lesz? Na ne! De meggyógyulunk! Csak legyen már vége a gyógyszerszedésnek! Remélem, tudtam segíteni! Mariann

2012. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocsi, ha nem egyértelmű, a hajtonik is Revalid márka.
2012. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a Medrol egy erős szteroid gyógyszer. (én vesegyulladásra szedem) nem biztos hogy szedhetsz rá hajkapszulákat, szerintem előtte kérdezd meg az orvosodat.
2012. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!