Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudtátok legyőzni a...

Hogy tudtátok legyőzni a pánikbetegséget?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó nagy adag humorral, öniróniával, elhatározással, és az életszemlélet megváltoztatásával.

Ezen azt értem, hogy meg kell változtatni az értékrendet.

Ma már én nem idegeskedek olyan marhaságokon amiken régen mert megváltozott a fontossági sorrend.

Na meg egy ki önszuggesztió. Elalvás előtt mindig kellemes, nyugtató dolgokkal ringattam álomba magam, ha elindultam valahová megmagyaráztam magamnak, hogy nem lesz semmi baj nemsokára indulok vissza haza, miért ne érezhetném magam jól?

És még sorolhatnám ez annyira személyfüggő.

Én akkor indultam el a javulás útján amikor már nem kaptam idegrohamot a tudattól, hogy pánikbeteg vagyok és egy idő után megszoktam. El kell fogadni. Akkor az ember megindul ki a gödörből. Ha van egy jó napod az már alapja lehet a következőnek.

2012. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm Frontinnal kezdte. Teljesen rákattant, ha otthon felejtette, akkor teljesen kétségbe esett. Már régóta akartam, hogy menjen pszichológushoz, de ez idáig nem volt hajlandó. Végül belátta, hogy nem tehet mást, és elment az iskolai dokihoz. Azóta minden oké, és a frontint is letette.
2012. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrekkel (amiket mai napig is szedek), illetve pszichoterápiával. Hál istennek ma már ritkán van rohamom. De hozzáteszem, hogy hónapokon át kemény "meló" volt....
2012. jan. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel és összeszorított fogakkal :)) Még most is szedek gyógyszert, de nem annyit, mint régebben, és sokkal jobban vagyok.
2012. jan. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket:) Remélem sikerül legyőzni:)
2012. jan. 16. 00:13
 6/6 T. Zoltán ***** válasza:

Némi önfejlesztéssel. Tanultam az elméről és az emberi viselkedésről. Megértettem, hogy mi okozza a pánikbetegséget és utána elég gyorsan és könnyedén legyőztem(kb két hét alatt)A gyógyszereket én személy szerint nem részesítem előnyben. Az előző hozzászólók is többen írták, hogy még mai napig szedik.

A személyes véleményem az, hogy aki egészséges, az nem szed gyógyszert. Ezért nekem kicsit ellentmondás, hogy az orvos azt mondja, hogy meggyógyult valaki, de ezt meg ezt a gyógyszert szedje még.

2014. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!