Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hozzáértő tetoválókat, vagy...

Hozzáértő tetoválókat, vagy belső ajakon lévő tetoválással rendelkező egyedeket kérdeznék. Mennyire fáj? Mennyire gyorsan gyógyul? Nem veszélyes, mármint elfertőződő? Kikopik? Tapasztalatokat kérnék.

Figyelt kérdés
hülyegyerekek kíméljenek...
2012. jan. 9. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fáj,ill.nem vészes,gyorsan gyógyul napok kérdése,és egyén függö de fél év.év,5 évig is jó!
2012. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. rászántam magam:)
2012. jan. 9. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy a belső ajkon lévő tetoválás miért jó? Most nem kötekedésből kérdezem vagy ilyesmi, ne sértődj meg:) Csak kíváncsi vagyok, hogy mi tetszik benne.
2012. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az ajkamra azért szeretnék, mert egy olyan felület, ahol valoszinüleg egy idő után eltűnik. Ez lenne az első tetoválásom, és mivel szeretnék többet is, azért kezdem ezzel, mert ha esetleg meggondolnám magam később, ez úgy is eltűnik...és olyan helyen van, amit ha nem akarok, nem látnak. Másrészt meg elég extrém is, és szeretem a különleges dolgokat. Nézz utánna neten, nagyon jól néz ki :)
2012. jan. 10. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!