Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon beteg vagyok? (! )

Nagyon beteg vagyok? (! )

Figyelt kérdés
Az éjjel leírhatatlanul fájt a gyomrom, a gyomorszájam, és hánytam is. Ma sem vagyok jobban, hányingerem van, a gyomrom fáj, nagyon gyenge vagyok. Eddig 44 kiló voltam, de szerintem most jó ha 42-43 vagyok. Mit csináljak hogy elmuljon a gyomorfájás és a hányinger?
2012. jan. 10. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz,valószinüleg egy kis virusfertözés!napokon belül elmúlik
2012. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kutyámat sem bírom kivinni. Nagyon gyenge vagyok.
2012. jan. 10. 10:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha olyan érzésem van, hogy le kéne törölni az oldalról az egészség kategóriát úgy ahogy van. Az emberek betegek, mint állat, de azért ide írogatnak... Ezek komoly tünetek, ilyenkor miért nem lehet egyből orvoshoz menni, miért itt kell kérdezgetni? Ha azt mondjuk, hogy lehet sima gyomorrontás, de akár gyomorszűkület vagy gyomorrák is, ettől most mennyivel lettél okosabb?
2012. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel a körzeti dokit, és mondd el neki ugyanezeket!
2012. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10:06, teljesen egyetértek. (10:07 voltam.)
2012. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mobilról netezek, mert nem bírok felkelni! 30 éves nő vagyok tegnap óta már csak 43 kb körül vagyok. Elhiheted hogy ha eltudnék, akkor elmennék orvoshoz!
2012. jan. 10. 10:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért vagy 1 kg-val kevesebb, mert hánytál, és nem ettél semmit. A súlyodon most ne izgulj...

Hívd fel az orvost, érdeklődj, mi bajod lehet.

Hívj fel egy családtagod, barátot, akárkit, hogy vigyen neked valami probiotikumot gyógyszertárból. Normaflore-t ajánlom, nekem mindig bevált, és nincs íze. Igyál sok folyadékot, akkor is, ha kijön belőled.

Jobbulást!

2012. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudakozó (198), rendelő címére kapsz egy számot, ott meg kéred az orvost név szerint. Valszeg szépen ki fog menni hozzád. Szedd össze magad egy kicsit. Ha meg haldokolsz, akkor a mentőket hívd.
2012. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hívd fel egy barátnőd vagy valakit vigyen be az ügyeletre vagy valahova én is voltam hasonló cipőben de én belőlem már epe jött bent fogtak 5napig
2012. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma már úgy érzem jobban vagyok, most viszont édesanyám panaszkodik hogy émelyeg a gyomra.
2012. jan. 11. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!