Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl szőrös a karom, mit tegyek?

Túl szőrös a karom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a csuklómtól a könyökömig a karom felső része eléggé szőrös. Mit tehetnék? Valószínűleg örököltem, mert hát apám is elég szőrös (bocs apu!)Gyantáztatni még nem akarom. Esetleg valami házi praktika nincs erre?? Írjatok lécci tippeket.

Köszi előre is.


2012. jan. 10. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
gyanta ha nagyon zavar vagy borotva(ezt nem ajánlom mert kis idő mulva nagyon borosta érzését kelti ha végig huzod rajta a kezed!) jobbat nem tudok bocsi!
2012. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi.
2012. jan. 10. 17:04
 3/7 Timcso17 válasza:
erre sajnos nincs házi praktika, erre tényleg csak a gyanta, vagy az epilátor a megoldás... :S
2012. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmi képen ne borotváld le, mert, utána sokkal bozontosabb és erősebb lesz a szőröd.

van olyan lézeres kezelés is, ami örökre eltávolítja a szőrt a karodról.

2012. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A borotválástól nem erősödik meg a szőr. Ez egy nagy tévhit. :) Én is borotválni szoktam, mert macerás lenne magamnak gyantázni.
2012. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. jan. 10. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
én a borotvásat tapasztalatból mondtam, nekem besötétült a szőr teljesen, ahol borotválom, és sokkal bozontosabb is, amikor megnő.
2012. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!