Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok és eléggé...

15 éves lány vagyok és eléggé szőrös a hasam, a karom és hátul a derekam! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni egy kivizsgálásra hogy nem e hormonális a probléma! Anyukám szerint nem kóros és szerinte a doki sem tud vele mit csinálni! Félek hogy igaza van! Epilálni gyantázni nem szeretném mert ahhoz túl nagy felület!Engem nagyon zavar és már az osztálytársaim is jegyezték meg hogy milyen szőrös a karom! :S Strandon már több mint 2éve nem voltam mert szégyellem! :S Mit tudnátok javasolni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 10. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért mégiscsak meg kéne egy dokit kérdezned.
2010. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
biztos hormonális gond, mindenképp menjetek el orvoshoz mert látatlanban tényleg nem tudnak mit csinálni veled, de ha megnéznek, akkor tuti van valami gyógyszer.
2010. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia én szerintem is menj el orvoshoz ez nem szégyen ma már bárki bemehet bármivel.

Én fiú ként is állandóan ezzel küszködök amíg sokan 2-3 hete borotválkoznak 19-20 évesen addig nekem muszáj minden 3. napon vagy olyan vagyok mint valami szőrös majom.

Ez tuti hormonális dolog lehet.

2010. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia, szerintem egy doki megkérdezése senkinek sem árt, anyukád,(nem bántásként, de ha véletlen mégis az akkor bocs)gondolom nem orvos.

Ha hormonális a probléma seperc alatt kezelik, ha nem, akkor a gyantázás a legokosabb dolog. Írtad h nem szeretnéd... de ez a leggyorsabb, leghatékonyabb, legtartósabb megoldás, az sem rossz ha nem te csinálod, hanem egy szaki, nem olyan nagy pénz és nem is kell gyakran. Meg így gyengül is egy kicsit a szál.

Osztálytársam egy idő után le is állt a karjával, eléggé megritkult, meg gyengült is neki.

Sok sikert előre is.

és ne halogasd a dolgot,a dokinak a vizsgálat a dolga, ne szégyelld, a kozmetikusnak meg az a dolga/munkája, azt se szégyelld.

üdv:tribal

2010. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dettó! Csakhogy én már megjártam pár dokit. Nőgyógyász, endokrinológus, bőrgyógyász, volt minden. Semmilyen hormonális elváltozást nem tudtak kimutatni. Ez elszomorít, mert azt legalább lehetett volna kezelni.
2010. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet hormonális oka. Én is nagyon szőrös vagyok, kiderült h PCOS-em van ami miatt magas a tesztoszteron szintem. Mindenképpen menj el egy kivizsgálásra.
2010. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Stimmel csak én a petefészekre és a mellékvesékre fognám, és Tesztoszteron-tultengésnek hivnám... A törpepálma tabletta pedig nem csak egy aranyos szócska, hanem igen hatásos gyógyszer is;)
2010. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jövőhéten elmegyek és remélem tud rajtam segíteni! :S

Az utolsó válaszadót kérdezném hogy ez a törpepálma tabletta ezt az orvos írja fel? Vagy kiadják csak úgy a gyógyszertárban?

2010. febr. 11. 18:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadó: A törprpálma más néven "Saw Palmetto" Gyógyszernek nem minősülő készitmény, recept nélkül kapható. --kicsiricsi---
2010. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Te használtad? Neked bevált? Herbáriában lehet kapni? Nem tudod véletlenül, h progeszteron tartalmú tablettával lehet-e együtt szedni?:) Bocsi a sok kérdésért, de már máshol is hallottam h jó:)
2010. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!