Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit több mint fél éve van...

Kicsit több mint fél éve van fülzúgásom.6,5 hónap után mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdetben kezelték infúzióval, és szerintem rendbe is jött akkor, csak aztán egy hét múlva visszajött. Mostanában, szintén nem tudom miért, elkezdett zavarni, egy hete szedek Bilobát, de olvastam hogy az nem sokat segít. Van bioptron lámpánk de abban sem hiszek, bár még nem próbáltuk. A fülzúgás azóta átment fejzúgássá, nem tudom mikor, már nem csak az egyik fülemben érzem hanem a fejemben, de közel sem olyan hangos mint először volt. Az ok egyértelműen a hangos zene, koncert után kezdtem érezni még nyáron. Eddig tudtam vele élni de mostanában nagyon a padlón érzem magam, random rám jön a sírás és hogy milyen jó volt akkor amikor nem volt. Halláskárosodásom nincs, ez a kórházban megállapították audiológiai vizsgálaton. Hallottam erről az új neuro akármiről, de szerintem semmilyen betegnek nincs arra pénze hogy kipengessen közel fél milliót egy féléves kezelésért ami nem is biztos hogy segít. Ezért kérem a gejza24 nevű felhasználót, aki minden hasonló témájú kérdésben osztja az észt róla, hogy hagyjon békén, valószínűleg csak egy fizetett marketinges. Kérdésem az lenne hogy van-e esély arra hogy egy újabb infúzió kezelés segítene rajta? Mellesleg 17 vagyok.
2012. jan. 10. 21:17
 1/1 anonim válasza:
írj üzenetet a magyar tinitus egyesületnek ők a szakértők ilyen kérdésekben
2013. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!