Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek valamilyen hazi...

Van valakinek valamilyen hazi receptje amitol nem ter vissza az allando korpasodasom? A samponokat vegigprobaltam, de amint abbahagyom valamelyiket, rogton kiujjul!

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én T-gélt használtam régebben, ami nagyon jó volt, csak sajnos erősen zsírosodott tőle a hajam :(
2012. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem az a baj, hogy zsíros és korpás is a hajam (nő vagyok). Próbáltam T-gélt, de nekem nem ért egyáltalán semmit.... jó drága is volt, de a felét sem érte az árának (legalább is nekem nem használt). Próbáltam a Head&S -t. Egy ideig (úgy pár hónapig) használt, de aztán már nem. Próbáltam az Schauma-t - az egy milikét jó volt (még a T-gélnél is jobb!).


Számomra ami bejött: az Elseve-nek a korpásodás-zsirosodás ellenije. Van egy olyan Elseve amin azt látjátok, hogy "korpásodásra" és az is rajtavan, hogy zsíros hajra. Igy hetente kétszer elég hajat mosni (félhosszú hajam van). Néha veszek Elseve tükörfény balzsamot, az még lágyít rajta, még kevésbé zsíros. Kb. 5 percig hagyom a hajon mielőtt lemosom. Olyan évente 1 flakon balzsamot veszek - csak néha használom.

2012. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi!
2012. jan. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!