Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki használ még textil zsebkendőt?

Ki használ még textil zsebkendőt?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok hogy használják-e még az emberek:)
2012. jan. 11. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem. :)
2012. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Csak és kizárólag akkor, ha nagyon megvagyok fázva, amikor percenként vagy négyszer kell orrot fújni. És leginkább csak otthon. Utcán és közlekedési eszközön csak papírzsepit, mert különbem furán néznének rám. Munkahelyen meg csak a saját irodában és szintén csak ha gyakran folyik...


Mégpedig azért használom, mert A PAPÍRZSEPI SŰRŰ ORRTÖRLÉSKOR KIDÖRZSÖLI AZ ORROMAT. (Hiába kenem be akármilyen krémmel...)

A textil zsepi pedig nem "töri" az orrom.


Hát ennyi. Mosni pedig tudok.

2012. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50-től fölfelé, meg szerintem a legtöbb pasi
2012. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok és megnyugtatlak (36/F), hogy én nem használok textil zsebkendőt, sőt nem is ismerek (nagyapámon kívül)olyasvalakit, aki használ.
2012. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én használok, mert elegáns, praktikus és higiénikus.


Egy papírzsebkendőbe tüsszenteni sem lehet, semmire sem jó, és feltűnően gusztustalan, ha utána a használója pl. eszik vagy kezet fog mással. Arról nem is beszélve, hogy elegánsnak sem nevezhető...

2012. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A papírzsebkendő jobban beszívja az anyagot,ennyi az előnye.


Én textilt használok mindig.


26 éves férfi!

2013. máj. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes kérdés. Nem írom le, pontosan kit és hol, de a múltkor egy sztárügyvédet láttam, ahogy elegánsan előveszi a textilzsebkendőjét és miközben mindenki őt nézte (nem a zsebkendő, hanem amiatt, mert éppen beszédet tartott), használta is. Engem is kissé meglepett. Ez alapján azt hiszem, felfogás kérdése.

Itt szerintem nem az a kérdés, hogy illő vagy gusztusos-e a textilzsebkendő, hanem hogy annak számít-e. Idősebb férfikörökben ezek szerint nem. Abszolút jól szituált férfiak esetében sem.

2014. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!