Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő elteltével hat a...

Mennyi idő elteltével hat a Normaflore?

Figyelt kérdés
Vizes hasmenésem van egy vírus miatt, és a dokim a Normaflore-t ajánlotta. Mennyi idő és kb mennyi ampulla megivása után hat? Ma dél körül ittam meg egyet, még max kettőt lehet. Hány nap alatt hozza rendbe a gyomromat?

2012. jan. 13. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Semennyi. A hasmenésed nem fog tőle elmúlni. Nem arra való. Sőt, felesleges is most inni. Akkor kellene, amikor már elmúlt a hasmenés. Visszatelepíti elvileg a hasznos baktériumokat, amit a hasmenés kiürített a belekből. (De belgyógyászok szerint nem sokat ér, mert gyenge. Ami ér valamit, az receptes és bazi drága. - Szerintük, én nem tudom.)


Hasmenésre: sok folyadék, cukros (lehet citrom is) tea, Ice Tea, rostos levek, ha bírja a gyomrod, akkor cukros kóla. Nem édesítős, ilyenkor fontos a cukorbevitel, hiszen semmi nem marad meg benned.

Főtt krumpli, főtt rizs üresen, főtt/párolt répa, konzerv is jó. Ha nagyon éhes vagy, akkor max. pirítós üresen vagy nagyon minimális vajjal, kicsit sózva. Fehér kenyérből, mert a többit nehéz emészteni. Lehetőleg ne toast kenyér legyen, mert az tartósítószeres.


Hasfogót ne szedj, mert ha nem jön ki, belül okoz problémát. Jobbulást.

2012. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, az ilyen vírusos cucc tarthat 1-2 naptól egészen 5-6 napig is. Ha diétázol, az jót tesz.
2012. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és az kimaradt, hogy a kólának hasfogó hatása van.
2012. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap ittam cukrosat, majdnem kidobtam a taccsot felül is. Én úgy tudom sósat kell enni inkább, persze mindenkinek más használ.
2012. jan. 13. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!