Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a telefon?

Mennyire veszélyes a telefon?

Figyelt kérdés
Arra használom, hogy naponta 2X vagy 3X felhívjam apát vagy anyát, összesen kb. 4 percre, meg néha 2-3 percre o.társakat leckéért vagy stb. Hosszabb időt (7-10 perc) kb. 3 havonta 1X telefonálok :/ nem játszom a telefonomon. Soha. Csak komoly válaszokat, ha kérhetném, a hitetlenkedőknek: [link]
2012. jan. 13. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan ilyen rémületkeltő cikk van.Nem napi 5 perc mobulhasználattól leszel rákos, hanem a piától, a bagótól és az elhízástól.
2012. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már az oldal címe is elárulja, mennyire "tudományos" lehet a cikk, úgyhogy ki sem nyitom a linket
2012. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2-es válaszolónak igazat adok. Aminek már a címében is szerepel a "lúgosítás", az csak kitalált, áltudományos sarlatánság lehet, ami egy divathullámot lovagol meg, ezért rá se kattintok...


Aki szerint létezik lúgosítás, akkor azzal privát üzenetben elbeszélgetek a sav-bázis háztartás rejtelmeiről és esetleges eltérések kezeléséről (ha lesz rá időm), szigorúan tudományos alapon, nem pedig "vitaminbolt reklámjában azt írták, hogy..." alapon.

2012. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, mégis beleolvastam, és az jutott eszembe, hogy ez olyan, mint Schmitt Pál doktorija: hivatkozik mindenféle kutatásra, de a források nincsenek megnevezve, EGY DARAB SEM!
2012. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Atyavilág, elkezdtem olvasgatni a honlapot és ledöbbentem ezen:

"Fontosnak tartja még a magnézium, kálium és kalcium-bikarbonát bevitelét is. Ezekkel a szervezet lúgossága a 7,2 pH-t is elérheti. A szervezet ideális pH értéke egyébként 7,365."


A 7,2 már a kezelendő acidózis (=SAVASSÁG) határa! Ezen a honlapon még azt sem tudják, hogy a lúgosság pH emelkedésével jár, nem csökkenéssel... Általános iskola 8. osztály! És még ezek akarnak "lúgosítani", besz@rás.

2012. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól van, tudom hogy f@sság a honlap... de az igaz h ez a szar mikrohullámot bocsát ki, és azt is tudom h kevésbé veszélyes mint a pia v a cigi, de akkor is van benne igazság amit ez a muki leír, hiába mondjátok. :)
2012. jan. 14. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezel, ha tudod (vagy hiszed) a választ?
2012. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom, ezért mindig kellő távolságot tartok a telefonomtól, kihangosítva használom, vagy megkérek valakit, hogy közvetítsen..

Az élet mindenek előtt...

2012. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!