Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Hallottatok már...

Mi lehet ez? Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Két hete,fájt a torkom,de az kb 1-2nap alatt elmúlt,azóta csak köhögök,és néha úgy fáj a fejem mintha felszívtam volna az orromba a vizet.Pár napja úgy éreztem h folyik az orrom és szabály szerűen víz állagú folyadék folyt belőle,ami ráadásul élénk sárga színű volt,és már jó pár napja ilyen folyik az orromból persze nem egész nap.És nem olyan mint amikor az ember influenzás.....orvoshoz nem tudok menni mert cipruson vok és nem tudom neki elmondani ezt....
2009. máj. 26. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez allergia.
2009. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Méghozzá valamilyen pollenallergia, mosd ki a szemedet tiszta vízzel, és ha lehet napközben viselj napszemüveget.
2009. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értem....megfáztam!úgy köhögök,és mi köze van a szememnek az orrfolyáshoz....?
2009. máj. 26. 00:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Hahó! allergia. Nem megfáztál.
2009. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja most már nem is sárgás a váladék,hanem véres.....és nem!nem erősen fújtam...hanem már a váladék maga véres és nem úgy mintha elpattant volna egy kis ér...
2009. máj. 26. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
A túl sok orrfújástól megpattant egy hajszálér az orrsövényedben.
2009. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi h írtok,de ha írom h nem fújom erősen az orrom,és nem úgy véres mintha elpattant volna egy ér.........akkor miért írtok rá h mert elpattant az ér?!

Nem fújom sokat az orrom és nem is fújom erősen!Van amikor csak úgy hirtelen el kezd folyni,és a sárgás folyadék,már olyan mintha jód folyna az orromból,de van amikor sűrű...és nem tudok elmenni dokihoz.....

2009. máj. 27. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!