Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottatok már ilyenről?

Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Anyósom mindig azt mondja, hogyha fáj a torkom akkor egyek agyonsózott ételeket, mert az lefertőtleníti és "kimarja" a betegséget.
2010. aug. 16. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Butaság.
2010. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyósod biológiai irányú képzettsége nagyon-nagyon alacsony.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az még fontos, hogy teliholdkor kell enni.
2010. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem csak nem szeret és fájdalmat akarja hogy még jobban fájjon a torkod :) Mert ez tényleg butaság akkor már egyél mézet meg mézes teát vagy vegyél be egy Strepsilst.
2010. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A propolisz a legjobb, mármint maga a leve, elég durva, cukorral keverve kell rágni és lenyelni, de utána már nem fáj.(de sztem Mo-n nem kapni ilyen készítményt)

ami még segít: méz, gyömbér, menta, guaco(ezt nem tudom mi magyarul), gránátalma(ennek a keverékébél összeállított gyógyszer-spay-t használok(ebbe is van propolisz).

2010. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ő azt mondta, hogy gyógyszer helyett sokkal hatásosabb, és mikor a gyerekei betegek voltak akkor mindig agyonsózott kajákat etetett velük, nem akarták megenni, de azt mondta nekik hogy gyógyszer, és jobban lesznek tőle, és meg is gyógyultak. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, csak most volt egy nagyon csúnya szájfertőzésem (2 hétig beteg voltam), és akkor is előjött vele, hogy nem kell annyi gyógyszert szedni, felesleges, mikor az is hatott volna... és azon gondolkoztam, hogy nem hinném, hogy a sima só, meggyógyította volna azt is. Szerintem, csak a bemesélés hogy tényleg hat, vagy maguktól is meggyógyultak volna a gyerekek, de gondoltam rákérdezek, hátha valaki tud rá magyarázatot, honnan vehette.

2010. aug. 19. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!