Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HOGYAN LEGYEK BETEG?

Viruush kérdése:

HOGYAN LEGYEK BETEG?

Figyelt kérdés
ennyi ;)
2012. jan. 14. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

ha ilyet kérdezel: már az is vagy!


nem lenne egyszerűbb tanulni? nem megy valami? mi elől menekülsz? ami elől menekülsz szembefut majd veled. Mi a baj?

2012. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

miért akarsz beteg lenni

iskola undor?

2012. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az van.. hogy 8.as vagyok és hétfőtől kezdődik a 2. félév...és az már annyira nem számít...és igen iskulaundor :DDD mondjatok pár praktikát hogy beteg lehessek...legyen egykis egyszerű náthám..
2012. jan. 14. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Hogyan legyek egészséges?
2012. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj de olyan buta vagy, orulnod kellene annak hogy egeszseges vagy, en 23 evesen nem vagyok egeszseges, eletem vegeig gyogyszeren kell eljek, es nemreg volt tudoemboliam is. kicsit gondolkozz el azon h mi a fontosabb, az egeszseged v a logas? es ne haragudj de nem szeretnek neked semmi modszert se ajanlani arra hogy h legyel beteg, jobb h egeszseges vagy !!!
2012. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hátjó..és neked jobbulást ! :)
2012. jan. 24. 15:51
 7/8 anonim válasza:
Beteg haversrác neakarj beteg lenni bocs de nelégy hüje hogy beteg akarsz lenni!
2012. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én bárkivel cserélnék aki egészséges...
2012. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!