Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalomcsillapító bevétele...

Fájdalomcsillapító bevétele után lehet fogyasztani szeszes italt? Ha igen melyikek után?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Gyógyszer + alkohol együtt soha. De gondolom elolvastad a betegtájékoztatót is, azon rajta van, hogy nem lehet.

Nem szabad gyógyszerre inni sőt utána is több órát várni kell még.

Bajod talán nem lesz, de lehet allergiás reakciód stb. szóval bele is lehet halni.

Nem ajánlom.

2009. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elvileg nemlehetne, de én már többször is szedtem be igy, nemazért mert direkt igyakartam volna "jólérezni" hanem mert pl egész nap fájt a fogam és este mennem kellett buliba, bevettem a gyógyszert aztán elmentem, és semmi bajom nemvolt! De erősebb gyógyszerek után tényleg nemszabad,pl nyugtató...volt már benne részem,és nememlékszek semmire az aznapból:S
2009. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy a pirin végűekre lehet. Ez igaz? Mondjuk algopirinre ihatok?
2009. máj. 26. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

" pirin végűekre lehet." :DDD

Hát ez kész. Ennyi volt, én többet fel se jövök erre az oldalra, végem van...

Ha tudod, hogy inni akarsz akkor ne vegyél be fájdalomcsillapítót, az nem létfontosságú gyógyszer, mint pl. a vérnyomáscsökkentő. Előtte 8 órával már ne vegyél be semmit.

Különben én is ittam már gyógyszerre (nem direkt) de nem lett bajom. Viszont ettől még lehet, ez szervezet és gyógyszer-italkölcsönhatás függő.

2009. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!