Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mindig alvás közbe tör...

Miért mindig alvás közbe tör rám a fosás?

Figyelt kérdés
annyira szar :S rendesen elalszok a vécén,és hiába érzem hogy oké vége,elfekszek abban a pillanatban érzem hogy mennem kell vissza... 4ik ilyen után meg úgy fáj a lukam hogy a szőnyeget felkaparom.
2012. jan. 17. 03:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem éjjel kb 3órától rendszeresen rám jön a tüszögő allergia roham,ami eltart 5ig-fél6ig,és így nem tudom kipihenni magam...A Te esetedben valami betegség lehet,vagy pedig idegi alapon indul be...
2012. jan. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szorongsz, ideges, feszült vagy? Esetleg nem vizsgaidőszakban vagy? mert akkor a stressztől van hasmenésed!

Ha mégsem, akkor lehet valami bélbajod lehet, valami ételallergiád is lehet vagy gyulladás... ha sokáig ez megy és nem sejted h mi lehet az oka, érdemes lenne utánajárni!

2012. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez nem napi szinten történik,átlagban havi 3-4-5x van ilyen,ellergiától is lehet? valami ilyesmi tuti hogy van,már kiskorom óta folyamatosan folyik az orrom,már kaptam beutalót párszor vizsgálatra csak mindig hónapokkal későbbre és mindig elfelejtek elmenni,már pár éve beletörődtem és hagytam az egészet,lehet összefügg ezzel fosással?
2012. jan. 17. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége,hogy allergia.Menj orvoshoz,és kezelni fognak vele.
2012. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 b3gott3n válasza:
Nekem a múlt éjjel történt egy ilyen baleset... Feküdtem az ágyba és egyre jobban éreztem hogy görcsöl a gyomrom. 10 percig nem tudtam elaludni de nem akartam felébreszteni az öcsémet azzal hogy fel kapcsolom a villanyt mert éppen ki kellet mennem. Aztán a végén muszáj volt mert egyre jobban közeledett és nem akartam befosni :D
2014. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!