Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy éjjel, ha...

Az mitől van, hogy éjjel, ha megébredek, (pl kimegyek pisilni) nem tudok visszaaludni, mert folyton dudorászom? És nem tudom abbahagyni!

Figyelt kérdés
Megőrülök tőle. Általában azokat a számokat dúdolom, melyeket aznap hallottam, de van hogy ezeréves zenék jutnak ilyenkor eszembe. És nem tudom abbahagyni!!
2012. jan. 14. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Képzeld velem is megszokott ilyesmi történni. Van amikor reggel azon veszem észre, hogy olyan szamot dudoraszok, amit nem is hallottam mostanaban. De nem hangosan, hanem az agyamban.
2012. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Na, erre a megoldást én nem tudom, mert ez még nekem is új. Pedig már sokat éltem, sokat tapasztaltam, de olyat, hogy valakit a saját dudorászása akadályozzon az éjszakai pihenésben... Hiába, no, van új a nap alatt.
2012. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megébredni?Egyébként velem is szokott ilyen történni...
2012. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És nem tudod akaratlagosan elfojtani ezt a kényszert?
2012. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Velem rendszeresen ez van.



36/F

2012. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát sokat gondolkodtam, le merjem e írni, nem néztek e hülyének, de úgy látszik az első hozzászólónak is szokott ilyen lenni. nem tudom abbahagyni, nem hangosan dúdolom, hanem az agyamban, vagy nem tudom hogy fogalmazzak.
2012. jan. 14. 17:06
 7/16 A kérdező kommentje:
17:04-es hozzászóló. És te sem tudsz semmit sem tenni ellene??
2012. jan. 14. 17:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok. En letudom allitani magamat rogton, de az ugrik be egybol, hogy ez meg hogyan jutott eszembe. En ugy gondolom, hogy sokszor a stressz is kihoz ilyen dolgokat, a nyugtalansag.Az okat viszont nem tudom, talan valami énekes lakik az agyban.:):):)
2012. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

17:04-es vagyok.


Semmit nem tudok vele tenni, előbb-utóbb visszaalszom. Néha csak dallam, de sokszor teljes dal szöveggel jár a fejemben úgy, hogy még fel sem ébredtem teljesen. Egy éjszaka többször is előfordul...

2012. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
:):):)
2012. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!