Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teniszkönyökre használ a...

Teniszkönyökre használ a nyújtógyakorlat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, teniszkönyökem van már elég régóta, és nem akar elmúlni, az orvos műttetni akarja, de én nem. Tud valaki valamit arról, hogy lehet ezt kezelni nyújtással vagy gyógytornával? Azt olvastam, hogy a fájdalmat az izom megrövidülése okozza, akkor ezt nyújtással orvosolni lehetne elvileg.

2012. jan. 17. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Műtét előtt még ki lehet próbálni egy injekciós kezelést is, hátha az segít
2012. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt elég értelmes dolgokat írnak erről a problémáról. Van továbbá orvos válaszol rovat, szerintem kérdezz rá szakembernél, nehogy többet árts magadnak.

[link]

2012. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 injekciót már kaptam! köszi mindenki
2012. jan. 17. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egy injekció kevés lesz. A megfelelő gyógyuláshoz kúraszerű kezelést szoktak alkalmazni (sportorvos javaslata alapján). Azután meg ha rendbejöttél el kell kezdeni kideríteni az okokat, hogy mitől alakulhatott ki, és kizárni azokat:

Nem megfelelő ütő, nem megfelelő húr és húrfeszesség, nem megfelelő labda, hibás technika... ezek mind okozhatják

2012. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
soha nem teniszeztem, testépítést csináltam meg szkanderoztam, csak túlerőltettem az alkarom
2012. jan. 19. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmi köze a teniszhez a betesgégnek :) Ám az a kérdésem, elmulasztotta-e valamilyen kezelés azóta?
2012. okt. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!