Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden reggel új csípéseket...

Minden reggel új csípéseket veszek észre magamon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 1hónapja kisebb nagyobb csípések vannak rajtam.. mostanra eléggé meguntam ezért utána kerestem elég sok lehetőség van pl. poloska,pók,bolha,allergia.. előbb ittam meg két pohár kálcium tablettát..szóval nem tudom. ágyamba semmit nem találtam átnéztem, átporszívózott új ágy,új huzatok..réseket lestem semmi.. bolhára és szúnyogra nagyon kevés az esély szerintem. Most elhúztam az ágyat és néhány kis hangyát találtam azok is csípnek? Csípések kb. úgy néznek ki mint a nagyobb szúnyog csípések. Valaki valami tipp?? Már kezdek beleőrülni..:/
2012. jan. 17. 17:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni,hogy elég sok ma is kb. 10-20 csípés a combomon kívül belül,de volt már,h a karomon végig .. mindig máshol.
2012. jan. 17. 17:33
 2/13 anonim ***** válasza:

A hangyák is tudnak csípni, de poloska is lehet, azokat szerintem nem látod napközben.

"Az ágyi poloska sosem mutatja meg magát az embernek. A nappalokat szűk hézagokban, és repedésekben tölti, és mikor az ember már a mély álmát alussza, az ágyi poloska csak akkor jön elő kedvenc rejtekhelyéről."

2012. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát,ha az nézzük semmilyen nyomot nem találtam eddig poloskára, viszont hangyát igen, és korábban is meggyűlt a bajom a hangyákkal,viszont akkor szárnyas meg minden.. de nem tudom..ma megfigyelem mi történik. Beállítom a telót felkelek és körülnézek.
2012. jan. 17. 17:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Piretrines port szórj az ágyad mögé és simítsd a fal mellé a résekbe. A hangya beviszi. Ha van kutyád, vagy macskád, akkor lenne még tippem mi lehet és hogyan lehet kiirtani.
2012. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Londonban éltem, elég fertőzött a város,mindenki fél a Bedbug-tól,mi is nagyon óvatosak voltunk.

A leírásod alapján ágyi poloskának tűnik.

Minden stimmel amit írtál: Reggel észlelhető mindig, sokat csípnek 10-20csípés, feldagad nagyra, és ilyen kacskaringós vonalban csípnek, és nem látod őket.


Nem akarlak elkeseríteni,de ha ez ágybogár amire minden esély megvan, akkor nem is tudom mit csinálj, mivel szinte lehetetlen kiírtani.

Minden bútort ki kell dobni, ami a fertőzött szobába van.


Keress valami szakértőt! Gyorsan!

Biztos van cég aki ilyennel foglalkozik, és hívjátok ki, mert el fogja fertőzni az egész házat, és akkor már lehetetlen vállalkozás a kiírtásuk.


Azért remélem nem az!

Üdv

2012. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem... most mondta tesóm,h 1-2 hete neki is volt valami ilyesmi csípése aztán talált egy nagy fekete pókot..elintézte azóta semmi.Talán itt is az van? Remélem tényleg nem poloska mert még egyet se láttam,de kivagyok attól,ha rajtam mászkálna valami este..amikor alszom. Szerintem ma lámpával alszok:/
2012. jan. 17. 20:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy kettő kutya van,de ha 4x volt bent a lakásba sokat mondok..5éve lakunk itt.
2012. jan. 17. 20:13
 9/13 A kérdező kommentje:
Most néztem az ágyipoloska csípését az enyém teljesen más, egyszer a doki azt mondta,h allergia most felhúztam egy full fehér lepedőt. Majd ezen meglátjuk lesz-e vérfolt ilyesmi... még semmit se tudok de annyira idegesít azon gondolkozom,h nem alszok...ÁÁÁ
2012. jan. 17. 20:33
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 3napja teljesen bevagyok öltözve, zokni,hosszú gatya, melegítő mindent jól begyűrök,és pl. pont a combomon voltak csípések..vagy bemásznak még oda is?? dehogy elég morbid..tényleg rosszul fogok aludni egy darabig már látom előre.://
2012. jan. 17. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!