Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadás ellen vettem púdert,...

Izzadás ellen vettem púdert, hintőport nem használ?

Figyelt kérdés
Szóval megfogtam a tanácsát 1-2 embernek,mert nagyon izzadok és vettem hintőport...este fürdés után be is "kentem" vele magam,de uúgy izzadok...:\ és nagyon zavar mert nagyon feltűnő világos ruhán...valaki valami tippet h h használjam v vmi ? HELP MEE ! :)
2012. jan. 17. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Nivea 48 órás dezodorját.
2012. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Elmondom, hogy mi segít 100%osan az izzadáson. Ezt jól jegyezd meg mert ennél jobb szert az életben nem fogsz találni!

Az a neve hogy Exodor, patikában lehet kapni. ez egy olyan erős szer, hogy ha lekezeled vele a hónaljad, vagy bárhol a testedet, akkor még nyáron a Szaharában 60 fokban sem jön elő a testedből egy csepp veríték sem.

Ez a világ legjobb szere. De én azt javaslom, tényleg csak nyáron használd mert a verítékezésre szüksége van a szervezetnek, ha túl sokat használod, benned maradnak a méreganyagok.

Szóval Exodor. Ehhez is kell hintópor de csak azért, hogy ne szárítsa ki a bőröd. a hátulján rajta van hogy kell használni. Kicsit macerás, de megéri. A világ legjobb találmánya és ez nem vicc

2012. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És ez az Exodor nem okoz rákosodást? Meg elmondanád az árát? :D Mi a macerás amúgy?
2012. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2. vagyok.

600 forint körül van, szóval nem ez fog csődbe vinni, ne aggódj emiatt. és a rákosodás miatt se aggódj. már hogy a fenébe okozna ez rákot? ennyi erővel a dezodor amit használsz az is rákot okoz... nem is beszélve a többi kence-ficéről, amit magadra kensz.

a használatára írtam, hogy macerás, de amúgy nem annyira csak hozzá kell szokni. vattapamaccsal bekenegeted a lötyivel a hónaljad este. vársz kb. 15 percet mire megszárad, majd hintópórral leszórod. másnap reggel bő vízzel lemosod és zsíros krémmel bekened. ezt kezdetben 3 egymást követő nap kell megcsinálni majd heti 2 alkalomra leredukálni. de én annyiszor se szoktam, elég heti 1x is.

semmi veszélyes nincs ebben az exodorban, magyar termék. ebből is látszik, hogy a magyarok milyen zseniálisak, hogy ilyet is ők találtak fel. én már 7 éve ezt használom és még élek, úgyhogy ne aggódj.

itt egy fórum: [link]

mindenki csodaszerként emlegeti!!!!!!!!

2012. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!