Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem mond teljesen...

Szerintetek nem mond teljesen igazat az egészségével kapcsolatban? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm( fiú) igencsak szeret füllenteni, ezt már többször is tapasztaltam... Legutóbb azt mondta, h eszméletlenül vérzik odalent, nincs ereje enni, fáj a hasa, hány stb... hogy ő tuti meg fog halni.. mondtam neki menjen el vizsgálatra, de nagyon nem akart elmenni, aztán nagy nehezen belement, de nem akarta, h elkísérjem.. Azt mondta , hogy elment, sőt rögtön meg is mondták, hogy egy borsószemnyi daganat van a gyomrában.. Hozzátette, másnapra már meg is jön a szövettan eredmény, aminek utánanéztem és minimum négy nap, mire a patológus egyáltalán hozzákezdhet a vizsgálathoz... Iyeneket mondott még , h észrevette , hogy romlik a szeme, a reflexei... a szemnek mi köze van a gyomortáji fájdalmakhoz ???? Amikor közöltem vele, hogy idegesít , h nem tudja 100%-ig az igazat mondani, akkor közölte, hogy mekkora szemét vagyok, h ilyen helyzetben nem hogy mellette állnék... de nagyon nehéz mellette állni így, hogy az se biztos , hogy az igazat mondja.. Szerintetek mit tegyek???
2012. jan. 18. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy belemész a játékába, vagy ne tegyél semmit. Lehet, hogy hipochonder, akinek valóban figyelemre volna szüksége. Meggyőzni úgysem tudod, hogy nincs semmi baja.
2012. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egy kollégiumban vagyunk és itt mindenki hisz neki és így tuti én leszek mindenki szemében a szemét... tényleg várom a véleményeket még, h szerintetek hazudik? Meg, h ilyenkor elvileg, hogy zajlott volna le a vizsgálat? Ilyen van, hogy két nap alatt mindenről tudomást szerez??
2012. jan. 18. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beképzeli magának a betegséget, hogy foglalkozz vele, figyelj rá...de aztán lehet nincs igazam, de gyanús, főleg ha tényleg füllentős típus.
2012. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Antimod ***** válasza:

Mutassa meg a szövettani vizsgálat eredményét.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akár soron kívül.
2012. jan. 18. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A szövettani eredmény minimum 3-4 munkanap, átlagosan 10-14 naptári nap. Tuti nem mond igazat, mert ha valaki rákos (ugye daganat a gyomorban) azt kiírják azonnal CT-re vagy MRI-re és Ultrahangra. Nemkülönben befektetik a kórházba, ha olyan súlyosan vérzik és egy rakás laborvizsgálat jön. Napi 3x vérvétel az a garantált. Ezeket úgy mondom, mint kilábalt rákbeteg (nem ilyen, hanem urológiai) de azért utánanéztem a dolgomnak és vágok sok mindent ezzel kapcsolatban.
2012. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!