Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lehet látni...

Mennyi idő után lehet látni javulást a bőrön, az Ilcsi-féle fekete szappannál?

Figyelt kérdés

Járok kozmetikushoz 2 havonta,és ő ajánlotta hogy próbáljam ki az Ilcsi-féle fekete szappan,1 hete használom de nem látok javulást sőt, sokkal több piros pötty jött elő az arcomon.Ezek lehetnek régi nyomkodás helyei?Mennyi idő után lehet látni tényleges javulást?

esetleg valami házipraktika?:)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 18. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Azok a régi nyomkodás nyomai. Ez azért van, mert a szappan hámoldó és felszínre kerül ami mélyebben van. De ha folyamatosan használod és használsz krémet is, akkor egy idő után szép lesz az arcod. De ez biztos beletelik kb 3 hónapba. Viszont ha úgy érzed, h irritál és olyan helyen is jönnek ki piros foltok, ahol nem volt, akkor hagy rá.
2012. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,a fekete szappan használatát abbahagytam,mert annyira kiszárította a bőrömet hogy elkezdett hámlani,viszont most kaptam valami kénes krémet ez viszont bevált! :)
2012. jan. 31. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a kénes termékek nagyon jók. Én is tapasztaltam. :)
2012. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként azt nem mondta a kozmetikus, h a fekete szappant úgy hasznűld, h csak 1 héten 2x? Úgy nagyon hatékony tud lenni. 1 héten 2x lemosod vele az arcod és nem fogja kiszárítani.
2012. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Hetente 2x? Azt kozmetikus mondta? Csak mert én egy hete kerültem Ilcsi kozmetikushoz és napi 2x használok feketeszappant... ?
2012. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebből látszik, h nem mindegy kihez jársz. Egyébként ha minden nap akarod használni, akkor is csak inkább estére javaslom, de utána mindenképpen kellene tonik (sztem az ilcsiből az almás citromos lenne a legjobb) és reggel csak sima vizes mosdás és tonikos törlés, mert ez eltávolítja a zsírt, de nem szárít. Így próbáld meg.
2012. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2012. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!