Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használja (ta) valaki a...

Rudolfo10 kérdése:

Használja (ta) valaki a Salvus gyógyvizet?

Figyelt kérdés

Nekem ajánlotta valaki torokfájás ellen, szerintetek jó?

Vagy ha nem jó akkor mit használjak?

Nagyon gyakran fáj a torkom:(



2012. jan. 19. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel sós, ezért használhat torokfájásra is. Én a Septofort tablettát használom. Az immunrendszered erősítsd meg. Szedjél Béres cseppet és C vitamint.Gargarizálásra a Phlogosol oldat is nagyon jó.
2012. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gyomorfájásra szoktam használni...de nagyon jó tényleg :)
2012. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyukám szokta használni, neki sok a sava, arra jó. Nekem is sokszor fáj a torkom, de nem vettem rá még magam, hogy rendszeresen használjam, mert annyira rossz íze van.. Nekem egyszer azt mondták, hogy langyos sós vízzel gargalizáljak, mert az a legjobb, ennél még folyamatban vagyok, szóval erről nem tudok véleményt mondani:D Ja meg a mézet szokták még mondani, hogy nagyon jó, nekem is bevált.
2012. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én orrot öblítek vele, és segít!! Orr-fül-gégész rábólintott.
2012. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem gégegyulladásom volt akkor salvus vízzel kellett gargarizálni és vettünk inhalátort abba is salvus víz kellett, gégész ajánlotta. Szerintem használ, feloldja a lerakódott váladákot.
2012. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval maximálisan egyetértek.

Nekem refluxom van én arra használom, de oldja a nyákot is a torokban. Napi két decilitert szabad fogyasztani, legalábbis ezt írja az üvegen.

2012. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
anyukám azzal gargarizált na meg itta is (amugy is epe mütött) neki jó volt
2016. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!