Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, mi lehet ez?

Nagyon félek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy anyukám beszélt valami csomóról apának, hogy az orvos azt mondta (anyukám kórházban dolgozik, úgyhogy tud konzultálni orvosokkal), hogy olyan csomója mindenkinek van, és anyu fél, hogy elrákosodik.

Nem kérdeztem rá, mert sokkolt ez, de létezik ilyen hogy egy csomó (fogalmam sincs hol van) mindenkinek van?


2012. jan. 20. 18:10
 1/2 bánomisén ***** válasza:

Talán a mellében talált valami csomót, az sok nőnek van, de mi itt csak találgatni tudunk.

Kérdezd meg nyugodtan anyukádat, fölösleges ilyesmin idegeskedned, majd ő elmondja, hogy hol az a csomó és mi az.

2012. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tejmirigy az tejmirigy,a csomó meg bármi lehet.

Én voltam mammográfián egy ilyen csomóval.Azt mondták,hogy semmi baj vele,de nem nyugodtam bele és elmentem egy fél év múlva a nőgyógyászhoz.Azonnali mintavétel,2 hét idegbaj.Majd megjött,hogy tumor.Egy hét múlva műtét,következő egy év a kemo és sugárterápiával telt el.Meggyógyultam,dolgozok,futok,napozok.

Utána kell járni annak a csomónak,és nem megvárni,hogy késő legyen.

2012. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!