Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ettől a gyógyszertől a...

Lehet ettől a gyógyszertől a gyomorfájás?

Figyelt kérdés
Gyógyszert kell szednem, 3 hónapig napi 3x1 szemet, és ezt ezentúl minden évben kúraszerűen megismételnem, amire rá van írva, hogy 1db tabletta 250 mg laktóz-monohidrátot tartalmaz és ezt figyelembe kell venni. Idáig nem foglalkoztam ezzel, mivel nem vagyok tejcukorérzékeny vagy ilyesmi, de már 1 hete szedem és fáj folyamatosan a gyomrom tőle, olyan érzés, hogy folyton éhes vagyok bármennyit eszek, és mar nagyon valami. Szörnyű nagyon. Lehet ettől van? (20/L vagyok)
2009. máj. 27. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Mi nem tudhatjuk!
2009. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha eddig nem ovlt ilyen gondod, és mostanában jőtt ki, akkor valószínüleg lehet ettől. beszélj a dokiddal mielőbb. Lehet mellékhatása? Vagy allergiás vagy mégis valamire.
2009. máj. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, idáig nem volt ilyen bajom, de mellékhatásként sem írja, pedig mindig akkor és utána jön elő a fájdalom, ahogy beveszem a gyógyszert, főleg este, gondolom azért, mert akkor már a napi 3-mat beszedtem. Nem vagyok allergiás semmire.
2009. máj. 28. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!