Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni az aceton íztől? Diabéteszes vagyok.

Figyelt kérdés
Inzulinnal kezelt cukorbeteg vagyok, normál szinten tartott értékekkel. Naponta 1,5-2 liter vizet iszom. Gyakori fogmosással, száj spray-jal próbálok szabadulni a kellemetlen íztől, de végleges megoldást szeretnék.
2012. jan. 21. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem akarok butaságot mondani,de a nagymamám is cukorbeteg,ő is sok vizet iszik,és naponta háromszor mos fogat - mégis kellemetlen a szájszaga illetve ő is érzi.

Rákérdezett több orvostól akik mondtak egy-két ötletet mivel lehet egy időre "eltűntetni",de azok sem tartottak tovább 3-4 napnál. Szóval sajnos szerintem nincs erre semmilyen megoldás,ne haragudj,hogy nem segítettem,de egy kis zöld kezecskének örülnék ! ;]

2012. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem is tudtál segíteni, köszönöm, h válaszoltál. Én is megkérdeztem több dokit, egyik mondta, h a sok folyadék segít - még a zárójelentésre is ráírta: ez a panasz megszűnt. Mások még sosem érezték rajtam, a családom sem, de azt tapasztaltam,ha idegesebb vagyok, erősebben jelentkezik. Azt olvastam a Diabétesz lapban, h volt már aki annyira nem tudta elviselni, h megölte magát.
2012. jan. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!