Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az már baj ha ez az egészségem...

Az már baj ha ez az egészségemre is kihat?

Figyelt kérdés

Több éve,nem is tudom talán 2-3 éve tetszik egy fiú,de talán ez még enyhe kifejezés is.

Még nem éreztem senki iránt ilyet mint amit ő iránta érzek. Egyre többször tesz nekem keresztbe,ahol tud ott bánt meg,de én ettől függetlenül szerettem.Aztán elhatároztam,hogy nem viselem ezt el tovább elmondok neki mindent,meg is tettem.

Másnap mint mindig pakoltam ki a táskámból,és körbe állt engem egy csapat fiúval,hogy mondjam el nekik is amit neki (természetesen,hogy kitudjanak röhögni.) Nem tettem,nem akartam ismét a vicc tárgya lenni,szóval odébb álltam.

De ez annyira bosszantott fájt a szívem,a fejem és a sírógörcs kerülgetett,és nem a körül állás miatt hanem mert egyszerűen elkapott egy fájó,bosszantó érzés ami miatt nem tudtam tovább tartani magam.

Azóta is mindennap ez megy,ő szemét,én kedves,ő megbánt,én sírok.

Hogyan tudom túl tenni magam rajta ?

bármilyen meglepő 12/L vagyok. - :)) Na most jönnek a " tipikus 12 éves,tanuljon még,ne fiúzzon! " - os hozzászólások.


Köszönöm mindenkinek aki eltekint a koromtól és normális választ tud adni! =)


2012. jan. 21. 21:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!