Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a lábamnak?...

Mi baja lehet a lábamnak? Holnap megyek háziorvoshoz beutalóért, de azért aggaszt.

Figyelt kérdés
a jobb térdem kattog nagyon, és oldalt valami porc vagy nem tudom mi, mozog ide-oda ha hajlítom és kinyújtom a lábam. futásnál meg guggolásnál fáj, amúgy csak kellemetlen meg nem nagyon tudok miatta hirtelen mozdulatot tenni... valami ötlete van valakinek esetleg?
2012. jan. 23. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék hogy érzem is és hallom is hogy kattog.
2012. jan. 23. 19:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Porcleválás. Kellemetlen tud lenni, de majd az orvos elmondja a teendőket. Jobbulást!
2012. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...
2012. jan. 23. 19:49
 4/8 A kérdező kommentje:
azaz köszönöm (:
2012. jan. 23. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt ilyen kattogás, igaz 90°-ba kifordult a térdkalácsom, és leszakadt az egész porckorong. Azt mondták hogy a porclevállás is hasonló, nekem műtötték, be is voltam csövezve. Reméljük hogy te olcsóbban megúszod, de ne félj, nem olyan fájdalmas. Gondoltam leírom a tapsztalataimat, hátha segít. Térd védőt ajánlott viselni, nem drága, megéri megvenni, pár ezer forint, sokat segít a láb felépülésében.
2012. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az van és használom is, neked is köszönöm (:
2012. jan. 23. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem rorshiányom van és ugyanez volt a doki ist fel gyógyszert mrg gyógytornát
2012. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arthrosis. Jó szórakozást az ortopédián.
2012. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!