Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki? Pösze vagyok és...

Valaki? Pösze vagyok és nagyon zavar.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Olyan 2-3 éve vettem észre hogy pösze vagyok. Nekem fel sem tűnt,csak mások mondták. Állandóan csúfolnak,és a sárga földig aláznak miatta. Meg sem merek szólalni,egész nap csöndben vagyok,csak a legjobb barátnőmmel beszélgetek,ő már megszokta. Ha sok ember előtt beszélnem kell akkor is ügyelek arra,hogy sz betűt még véletlenül se ejtsek ki,ha pl azt akarom mondani hogy szeretem ezt meg azt inkább azt mondom hogy imádom... stb... Nagyon sokat sírok emiatt mert annyiszor megaláznak miatta nyilvánosan. Anyukámmal már beszéltem,ő hülyeségnek tartja,meg hogy nem ezt nézik mások. Hogy vehetném rá hogy vigyen el logopédushoz? Ja és mostanában már a c betűt is kezdem hülyén ejteni.

2012. jan. 24. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy vagy már ahhoz,hogy megkeress egy logopédust akkor is, ha anyukád nem akar veled menni. Beszéld meg az osztályfőnököddel, ő talán segíthet.
2012. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó csak azt sem tudom hol kell keresni... Osztályfőnököm? Hozzá még életveszély esetén se fordulnék. Azért köszi :)
2012. jan. 24. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ég áldjon meg benneteket, fiatalok! Mire való a google?
2012. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Logopédus tud segíteni. Te magad is kereshetsz, 18 éves kor alatt ingyenes, afölött fizetős.

Vedd rá a szüleidet arra, hogy vegyenek ki abból az iskolából, mert ha ki is javítjátok a beszéded, akkor sem fogják abbahagyni a csúfolódást. Addig is: ne reagálj arra, amit mondanak, ezek mind hülyék, csak kompenzálni akarják a csúfolódással. Bolond likból bolond szél fúj.

2012. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!