Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy néha mélyebb...

Crv kérdése:

Miért van az hogy néha mélyebb levegővételkor a bal oldalalom a hátam alsó részénél sípol, hörög a tüdőm?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 évvel ezelőtt is volt amikor gyakrabban éreztem volt amikor nem...most voltam beteg akkor hurutosan köhögtem fel is jött onnan is de ha meggyógyulok ez utána is megfigyelhető és érzékelhető nálam.Pl ha nagyobb terhelést kap a tüdőm mint a mai edzésemnél is...Nem minden levegővételkor jön elő.
2012. jan. 26. 18:21
 1/1 zsuzsey00 válasza:
tipikusan a terheleses asztma tunetei. nem veszelyes de eleg nehezen diagnoztizaljak. jellemzo ra hogy trhelest kovetoen kb 30-90 percben ismet terhelest vegzunk vagy egyaltalan nincs tunet vagy csak kismertekben. az asztma vegul is egy kronikus horgogyullasasos folyamat ha gyakran van bronchitise eleg valoszinu az asztma
2012. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!