Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be fog gyógyulni a köldökpierc...

Be fog gyógyulni a köldökpiercingem helye?

Figyelt kérdés
A múltkor csináltattam köldökpc-t de ki kellett venni mert nagyon mélyen volt, úgy nézett ki rá fog nőni, már a golyó is benne volt félig.. nem egészen 9 napig volt benne, már nem fájt, csak a felső rész körül piros volt, ha nem feszült volna ennyire semmi baja nem lett volna már. Cseréltük hosszabbra már az sem segített mert rá volt dagadva. Most hogy kivettem (kb 8 órája) kezd összehúzódni, de a felső seb még elég nagy. Mennyire fog begyógyulni? Még fiatal vagyok, tizenéves, mindenki aztmondja könnyen regenerálódik a bőröm de nem tudom.. félek hogy nem gyógyul be szépen, szerintetek?
2012. jan. 26. 18:47
 1/5 anonim válasza:
nyoma fog maradni.lesz benne egy csomó is és a bőröd ott kicsit sötétebb lesz.a Lyuk teteje viszont nem biztos hogy eltünik.Piercingessel csináltattad?
2012. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
háááááát.. nem :D egy ismerős szúrta át.. de nem csak nekem és rajtamkívül mindenkinek szépen gyógyul csak nekem elég érzékeny a bőröm :/ amúgy rendes ilyen nagy 2.2-es tűvel szúrta, de fertőtlenítette a tűt is, kezét is, bőrömet is.. ennél jobban nem is nagyon tudta volna, meg eleinte szép volt a pc helye csak 3-4 nap múltán gyulladt be.. majd lehet, hogy újra akarom szúratni rendes piercerrel de aztmondták 2hónapot várjak hogy regenerálódjanak a szövetek teljesen.
2012. jan. 27. 23:30
 3/5 anonim válasza:
ez igy van.Tudod a gyulladás lehet amiatt is hogy olcsó vacak ékszert rakott be.Kérd csak vissza a lóvét :)
2012. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az ékszert én vettem és azt mondták orvosi fémből van, meg a tűt is, a szúrás egyébként ingyen volt :) inkább az lehetett a baj, hogy túl nagy bőrt szúrt át és nem volt elég hosszú a piercing.. de már szépen gyógyul, csak nagyon féltem mert lassan egy éve járok rendszeresen edzeni, rengeteget dolgoztam azért hogy ilyen hasam legyen mint most és igazából át se gondoltam az egész piercing dolgot csak spontán ötlet volt.. és eléggé megijedtem hogy most ezzel tönkreteszem azt amiért annyit dolgoztam.. és ugye a saját hülyeségemből kifolyólag.
2012. jan. 28. 19:55
 5/5 anonim válasza:
az nem tesz jót neki ha verejtékezel.ezért rakatnak télen pinyot inkább mert akkor kisebb a fertőzésveszély
2012. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!