Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fog gyógyulni valaha a kezem?

Meg fog gyógyulni valaha a kezem?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve felszakadt a jobb kezemen a középső és gyűrűs ujjam bütyke. Nem tagadom, verekedés miatt. Utána három hónappal beütöttem, és ismét felszakadt. Nem olyan régen meccsen felpattant egy ütő(floorball) és felszakadt ismét. Nagyon gyengén érte. Nem képes rendesen begyógyulni, meg barnás az egész folt, ahol felszakadt. Az érdekelne, hogy ez meg fog változni, vagy örökre ilyen marad?
2011. nov. 6. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb (elvileg) eltűnik, nyugi. Ahol konkrétan felszakadt a bőr, ott nekem is rohadt nehezen és lassan gyógyul, de pl ha megvágom magam, az sokkal gyorsabban rendbe jön, bármekkora a vágás. Furcsa, de ez van. Pihentesd, floorballnál pedig használj valamilyen kesztyűt, hogy ha fel is pattan az ütő, ne a bőrödet érje...
2011. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barnás folttal kapcsolatban:

Az is el fog tűnni, lehet, hogy csak szörnyen lassan, de el fog. Tényleg hordj kesztyűt, ha újra meg újra felszakad, akkor tényleg sose lesz vége :)


(első voltam)

2011. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Kesztyűt nem hordhatok, de azóta leragasztom 1-2 sebtapasszal :)
2011. nov. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!