Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt vele? Egyszerűen...

Mi történt vele? Egyszerűen nem tudom felfogni szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés
A legelején kezdem.Volt egy barátom és hát sülve főve eggyüt voltunk mindennap szívtunk,elég sokszor poroztunk is(nem kellenek a basz.akodások)1 éven keresztül tényleg mindennap szívtunk,kipróbáltunk majdnem mindent,heroint,bélyeget,gombát,leszámítva,nagyon élveztük,buliztunk folyamatosan,úgy éreztük sose lesz vége,imádta ezeket a dolgokat,mindennapi létszükségletévé vált,ahogy nekemis.sok közös élmények stb stb,AZTÁN EGYSZER CSAK elkezdtünk kevesebbet találkozni,teljese felakart hagyni ezzel az életmóddal és fel is hagyott.Ami persze jó mndhatjátok hogy igen megjött az esze,de nem értem egyszerűen nem értem,ennyi idő után ennyi sok sza.rság után hogy hagyhatott fel?a fű is olyan volt neki hogy az volt a motorja a gyereknek a többirol nem beszelve!!elkezdett hülyeségeket besélni,hirtelen rájött h vallásos,nem ezt szánta neki a sors,ő isten fia satöbbi.Szerintetek??bocsánat a hosszú magyarázatért
2012. jan. 26. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyomoronc drogos szutykok. Remélem, megpusztultok jobbszívfél-endocarditisben.
2012. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szakadna a nyakadba egy mázsa s.zar te csiribiri hülyegyerek=)
2012. jan. 26. 21:10
 3/6 A kérdező kommentje:
cs.icska kutya vagy,nem tudod mi a jó az életbe! ha valaki normálisan is tud válaszolni azt megköszönném!
2012. jan. 26. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Fake.
2012. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első: te egy nyomoronc patkány vagy, tünés vissza a csatornába...

Kérdező: Nem lehet hogy beállt valami karizmatikus jézusamindenünk egyházba, ahol a "megtérés" előtti múltját tagadja és lerombolja teljesen. Én sok ilyen embert ismerek. Már nem drogoznak de belebújnak a bibliába és csak istenre figyelnek egész nap.... rosszabb mint a drog...sokkal...

2012. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem nem állt be tudtommal semmi ilyesmibe alapbol vallásos volt,de nekem sosem említette,de mitől lehet ez?miért rosszab mint a drog?kifejtenéd?:)
2012. jan. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!